شبکه‌های اجتماعی

چرا شبکه های اجتماعی به سئوی سایت ما کمک می کنند؟

در این مقاله تاثیر سوشال سیگنال بر سئو برای شما شرح داده شده است.امروزه افراد بسیاری از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و دسترسی به آنها آسان تر شده است با استفاده از شبکه های اجتماعی می توان فایل ها،تصاویر و ویدئوهای موردنظرمان را به اشتراک گذاشت ، امروزه کسب و کارهای بسیاری هستند که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. برای رقابت در دنیای مجازی باید از اصول سئو پیروی کنید تا بتوانید رتبه بهتری در جستجوها کسب کنید.

شبکه های اجتماعی برای معرفی محصولاتمان بسیار مناسب هستند ،همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی میتوانید برای لینک دادن به سایت خودتان استفاده کنید.با استفاده از آن ها می توانید از نظرات و پیشنهادات و انتقادات مشتریانتان آگاه شوید.همچنین آنها به زودتر ایندکس شدن سایتتان توسط موتورهای جستجو کمک می کنند.کاربران از طریق سوشال سیگنال به سایت شما هدایت می شوند.

سوشیال سیگنال

چگونه در شبکه های اجتماعی مخاطبان را جذب کنیم؟

  1. از کلمات کلیدی که مختص کار شماست استفاده کنید.
  2. هر شبکه اجتماعی در ساعات مشخصی بازدید بیشتری دارد ،به همین دلیل باید بدانید در چه ساعتی پست بگذارید بهتر است.
  3. برای مطلبتان دکمه اشتراک گذاری بگذارید.
  4. مخاطبتان را بشناسید و براساس سلیقه مخاطبتان محتوا تولید کنید.
  5. نسبت به شبکه اجتماعی که در آن اشتراک دارید محتوا تولید کنید. برای مثال در اینستاگرام ویدئو و عکس طرفداران بیشتری دارند.
  6. محتوای با کیفیت تولید کنید.
  7. امکان رای دادن را برای مخاطبانتان فراهم کنید.
  8. با مخاطبینتان تعامل داشته باشید.
  9. از هشتگ های جذاب استفاده کنید.

 

تاثیر انواع شبکه های اجتماعی بر سئو

توییتر

از آنجا که با گذاشتن محتوا در توییتر سرعت به اشتراک گذاری مطالب زیاد است و ۱۴۰ کاراکتر میتوان به اشتراک گذاشت به همین دلیل این شبکه ی اجتماعی بسیار مناسب است.

 

لینکدین

لینکدین شبکه اجتماعی است که برای معرفی مشاغل به کار می رود به دلیل وجود متخصصان بسیار در این شبکه استفاده از آن بسیار کاربردی است.لینکدین شبکه اجتماعی است که بک لینک گرفتن از آن در سوشال سیگنال بسیار موثر است.

 

اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی است که محبوبیت بسیاری در میان کاربران دارد از آنجا که اینستاگرام دارای اپلیکیشن است از طریق گوشی نیز در دسترس است از آنجا که اینستاگرام قابلیت به اشتراک گذاری فیلم ها و ویدئوها را دارد بسیار محبوب است. در اینستاگرام می توانید از اکانت تجاری استفاده کنید و به کسب و کارتان کمک کنید.

 

یوتیوب

با گذاشتن ویدئو در یوتیوب به جذب کاربران کمک می کنید و با لینک دادن به صفحه ی تان در سایت ، کاربران را به صفحه ی مورد نظرتان هدایت می کنید.

 

فیس بوک

شبکه اجتماعی فیس بوک محبوبیت بسیاری در میان کاربران دارد و شما می توانید عکس ، ویدئو و متن های مورد نظرتان را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید و از آن بک لینک بگیرید.و امکان لایک و به اشتراک گذاری را برای شما فراهم می آورد.

 

آپارات

این شبکه ی اجتماعی شبکه ای ایرانی است که برای به اشتراک گذاری ویدئو بسیار مناسب است.

 

چگونگی به کارگیری سوشال سیگنال وافزایش تاثیرآن در سئوی شبکه های اجتماعی

درخواست همکاری کاربران

 

از طریق شبکه های اجتماعی کاربرانتان را تشویق به اشتراک گذاری لینک هایتان کنید، این کار موجب امتیاز دادن گوگل به سایتتان می شود. اگر محتوای سایتتان مناسب باشد کاربران زیادی حاضر به اشتراک گذاری محتوایتان هستند.

 

ساخت صفحه شبکه اجتماعی

 

شبکه ی اجتماعی بسازید و از آن برای کسب و کارتان استفاده کنید.سعی کنید مطالب جذاب در صفحه تان منتشر کنید و با این کار به جذب و نگهداری مخاطبینتان کمک کرده اید و همچنین از مخاطبینتان می توانید درخواست کنید که وارد سایتتان شوند.

 

قراردادن محتوای ویدئویی مناسب

 

از محتوای ویدئویی استفاده کنید ، چون بیشتر افراد جذب محتوای ویدئویی می شوند و می توانید یک لینک به سایتتان بدهید، این کارموجب می شود مخاطبانتان اگر محتوای متنی در مورد ویدئوی شما بنویسند به مطلب شما لینک دهند و به بهبود سئوی سایتتان کمک کرده اید.

 

به کاربردن کلمه کلیدی مناسب

 

از کلمات کلیدی مناسب برای بهبود سوشال سیگنالتان استفاده کنید ،شبکه های اجتماعی با بررسی کلمات کلیدیتان لینک هایی را که به اشتراک گذاشتید رتبه بندی می کنند.

 

قرار دادن لینک سایت

 

در پروفایل شبکه ی اجتماعی تان لینک سایتتان را قرار دهید با این کار موجب می شوید مخاطبین و دنبال کنندگانتان از سایت شما بازدید کنند و ترافیک سایتتان را بالا میبرید.در بخش پروفایل لینکی که گذاشته می شود قابل کلیک است.

 

قراردادن دکمه اشتراک گذاری

 

دکمه اشتراک گذاری قرار دهید، گوگل برای سایت هایی که از این دکمه استفاده می کنند ارزش ویژه ای قائل است ،همچنین این کار موجب می شود برای سایتتان ترافیک بیاورد.

 

درخواست اشتراک گذاری لینک سایتتان توسط کاربران

 

از کاربرانتان بخواهید لینک سایت شما را در سایت خود قرار دهند که باید توجه داشته باشید که موضوع سایتشان مرتبط با سایت شما باشد.برای این کار باید با افراد بیشتری در ارتباط باشید.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئوی سایت

شبکه های اجتماعی چه تاثیراتی برروی سئوی سایتمان و کسب وکارمان می گذارند؟

از تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو این است که شما را به یک برند تبدیل می کند، هر چقدر شما شناخته تر باشید بیشتر به شما اعتماد می کنند وافراد بیشتری از شما خرید می کنند.برند سازی موجب می شود کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه کنند و سئوی سایت شما بهبود یابد.اگر چند شبکه ی اجتماعی معتبر به شما لینک بدهند ،موجب می شود گوگل به شما اعتماد کند.

با استفاده از سوشال سیگنال برند شما لایک میخورد و موجب افزایش فالوورهایتان می شود.بازدید از صفحه ی شما بالا می رود.با استفاده از لینک افراد زیادی وارد سایت شما می شوند.

از شبکه های اجتماعی مهم مانند توئیتر می توانید بک لینک بگیرید ،همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید با مشتریانتان بهتر ارتباط برقرار کنید.