ساخت بک لینک هرمی

بک لینک هرمی

انواع بک لینک

در ابتدا باید یک توضیح مختصر درباره ی انواع بک لینک و بک لینک هرمی بدهم تا موضوع بطور کامل برای شما روشن شود . من در این مقاله سعی کردم تا با زبان عامیانه و راهت مبحث بک لینک های هرمی را به شما اموزش بده .

بک لبن کاه بطور کلی به چند دسته تقسیم می شوند اعم از فالو , نوفالو ,اسپانسر , اوپنر , و بک لینک های که توسط کاربران ایجاد می شود (ugc) , و یه دو صورت هرمی و طبعی از انها استفاده می شود البته هر شک و شمایلی که یک استراتژیست تشخیص دهد هم می توان در تولید بک لینک استفاده شود .باید گفت که تمامی این بک لینک ها معتبر و عالی بود اما اگر در استفاده از انها افراط شود و یا به صورت طبیعی رفتا نکنید شاید منجر به پنالتی گوگل شوید .

 

نکات مهم در استفاده از بک لینک

۱. هیچ گاه از سایت هایی که در ضمینه ی سایت شما کار نمی کنند بک لینک نگیرید

۲. از سایت های معتبر با اعتبار بالای ۳۰ بک لینک بگیرید

۳. معمولا بین ۲ تا ۳ ماه طول می کشد تا بک لینک اثر خود را بگذارد

۴. به کلماتی درون صفحه بک لینک دهید که حتما درون مقاله ی بک لینک داده شده کلمه ی لینک داده شده وجود داشته باشد.

۵. خرید بک لینک عملی ممنوع از سمتدگوگل می باشد در صورت خریداری در استفاده از ان بسیار مراقب باشید.

۶. در بک لینک سازی هرمی تنها از یک روش برای ساخت بک لینک استفاده نشود. به عنوان مثال علاوه بر اینکه در سایت های وبلاگ دهی مثل ویرگول برای سایت خود شروع به لینک سازی می کنید حتماً ساخت بک لینک پروفایلی و… استفاده کنید تا کاملا طبیعی به نظر برسد.

۷. بعد ساخت لایه اول بعد از چند روز یا نهایتا یک هفته به سراغ لایه‌های اول تان بروید و برای آنها شروع به لینک سازی کنید یعنی درجا بک لینک ندهید.

۸. برروز رسانی صفحه ی راس بکلبنک اجباری می باشد.

بک لینک هرمی

 

برای ساخت بک لینک هرمی بهتر است ما از بالا شرع به ساخت مقاله و بک لینک کنیم .

ما در واقع سه لایه را در نظر می گی ریم که از لایه ی اول شروع به کار می کنیم در هین انجام کار یادتان نرود که حتما شما باید به صورت طبیعی کار کنید ,یعنی بعد از یک هفته از انتشار مقاله شروع به ساعت بک لینک کنید و….

برای شروع شما چند مقاله تولید می کنید و ان ها را به یک صفحه ی دلخواه (صفحه ی بسیار مهم سایتتان) لینک می دهید . در مرحله ی بعد شما با ساخته صفحاتی در بلاگ ها می توانید مقالاتی تولید کنید و باز ان مقالات را به لاییه ی اول خود که همان مقالات درون سایت شما بود لبنک دهبد , بااین کار شما لاییه ی سوم هرم خود را ساختید .

و در نهایت می توانید برای هر مقاله در لایه ی سوم می توانید مقالاتی تولید کنید و لینک دهید .

خرید بک لینک

برای مثال

فرض کنید که صفحه ی x صفحه ی اصلی شماست که می خواهید در کلمه ی کلیدی با سختی بالا در اول نتایج گوگل باشد . پس این صفحه راس هرم می باشد .

در لایه ی اول شما مثلا ۴ مقاله در بلاگ سایت خود دارید که همگی یک لینک داخلی به صفحه ی اصلی داده اند .

در مرحله ی بعدی شما وارد یکی از سایت های بلاگ نویسی می شوید و در انجا ۱۲ مقاله تولید می کتید که به هر یک از مقالات خود در لایه ی اول ۳ لینک می دهید.

و در لایه ی بعدی نبز می توانید همین کار را انجام دهید که معمولا از ربات ها در این لایه استفاده می شد که با الگریتم های جدید گوگل این لینک  دهی غیر معتبر و سیاه اعلام شد.

نکته های مهم

  • بروزرسانی مقالات لینک داده شده بسیار مهم و حتاتی می باشد
  • حتما یک هفته پس از انتشار لینک سازی را شروع کنید
  • در صورت خرید بک لینک اعتبار دامنه ی خرید داری شده را با سایت moz بررسی کنید
  • حتما حتما درون لایه های ساخته شده نیز به یک دیگر بک لینک دهید یعتی : در لایه ی سوم که مثلا در ویرگول ساخته شده ی خودتا به دیگر مطالب مربوط در ویرگول خودتا بک لینک دهید
  • حتما از لین دهی خارجی برای طبیعی نشان دادن لینک دهی اسستفاده کنید تا گوگل متوجه ی انجام لینک سازی شما نشود
  • این روش لین سازی با ظهور الگریتم های جدید قدرت خود را از دست داده اند اما نمی توان گفت که کاملا بی تاثیر هستند.
بک لینک هرمی

چگونه بک لینک هرمی قدرتمند بسازیم

در روش ساخت بک لینک هرمی شما در اولین قدم برای سایتتان شروع به ساخت بک لینک می کنید. در قدم دوم شروع به ساخت بک لینک برای لینک های لایه اول میکنید. این کار باعث می شود به مرور زمان قدرت بک لینک هایی که برای سایتتان ساختید بیشتر شود. هر چقدر قدرت بک لینک ها بیشتر شود شانس شما برای رسیدن به نتایج اول گوگل بیشتر است.

buy back links

خرید بک لبنک

همان طور که در قسمت های قبلی گفتیم بک لینک دهی به روش ساخت پروفایل و بلاگ در سایت های رایگان بسیار کم رگ شده اما بی تاثیر نیست . حال اگر بخوایم که تاثر بیشتری را از بک لینک ها ببریم باید گفت که تنها راه موجود خرید بک لینک می باشد .

اما به شما پیشنهاد می کنم که اگر در مقوله ی سئو تازه کار هستید وارد این ضمینه نشوید و یا قبل از خرید بک لینک خوب بررسی کنید.

شما از سایت اهای زیادی می توانید بک لینک تهیه کنید که به صورت پک به شما فروخته می شود نکته این جاست که بک لینک داده شده  باید از اعتبار خوبی بر خوردار باشد پس حتما در خرید بک لینک احتیاط کنید.

در ضمن باید گفت که خرید بکلینک جز سئو های سیاه محسوب میی شود اما با رعایت یک سری اصول می توانید ان را به سئو ی خاکستری تبدبل کنبد

pyramid backlinks building

قبل از شروع ساخت بک لینک هرمی ، حتماً به درستی بهترین کلمات کلیدی را برای سایتتان انتخاب کنید. انتخاب کلمات کلیدی موضوع بسیار مهمی است که اگر به درستی نتوانید کلمات کلیدی سایت تان را انتخاب کنید نمی‌توانید در نتایج اول گوگل دیده شوید. برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی شما باید کامل بررسی کنید و ببینید که مخاطبان و کاربران تان در حوزه کاری تان چه کلماتی را جستجو می کنند. به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان در اوایل راه به سراغ کلمات کلیدی سخت نروید.

 

اشتباه های رایج

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بسیاری از افراد انجام می دهند این است که بعد از اینکه سایت شان را ساختند به سراغ کلمات کلیدی سخت میرود. اگر شما هم جزو این افراد هستید سخت در اشتباهید! در اولین قدم شما باید روی کلمات کلیدی خیلی راحت و راحت کار کنید، بعد از اینکه روی کلمات کلیدی خیلی راحت و راحت به گرفتید روی کلمات کلیدی متوسط کار کنید، بعد از اینکه روی کلمات کلیدی متوسط رتبه گرفتید روی کلمات کلیدی سخت کار کنید.

برای انتخاب کلمات کلیدی راه و روش های زیادی وجود دارد. می توانید از ابزارهای مثل keyword planner , kwfinder و…استفاده کنید. البته اگر کار با این ابزارها را نمیدانید برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی می‌توانید از از گوگل هم استفاده کنید.

 

انتخاب کلمه ی کلیدی

برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی توسط گوگل طبق تصویر زیر باید اصلی ترین کلمه کلیدی تان را جستجو کنید. در انتهای صفحه گوگل به شما یک سری کلمات کلیدی پیشنهاد می کند، که کلماتی که گوگل به شما پیشنهاد می کند می‌تواند بهترین کلمات کلیدی برای سایتتان باشد.به عنوان مثال در تصویر زیر من کلمه کلیدی ” کسب درآمد اینترنتی ” را در گوگل جستجو کردم و در انتهای صفحه گوگل به معنی کلمات کلیدی پیشنهاد می‌کند. که این کلمات کلیدی بهترین کلمات کلیدی در حوزه کسب درآمد اینترنتی است.

 

تاثیر سئو روی محتوا

قبل از شروع به لینک سازی هرمی حتماً محتوایی که تولید می کنید باید یک محتوای سئو شده و با کیفیت باشد. همانطور که میدانید مهمترین و اصلی ترین فاکتور در سئو (SEO) و بهینه سازی سایت تولید محتوای هدفمند و جامع است. حتما سعی کنید محتوایی که تولید می کنید یک محتوای کامل و جامع باشد . به این نکته توجه کنید هر چقدر هم برای سایتتان بک لینک هرمی بسازید، اگر محتوای تان بی کیفیت باشد اصل نمی‌توانید به نتایج اول گوگل برسید.

محتوا ی با کیفیت

باید محتوای که تولید میکنید محتوای کامل تر و جامع تر نسبت به محتوا رقیبانتان باشد. قبل از تولید محتوا حتماً محتوای رقیبانتان را به صورت کامل بررسی کنید و ببینید که محتوای شما تمام موضوعاتی که رقیبانتان در مورد آنها در محتوای شان صحبت کردن را در برگرفته است. سعی کنید در محتوای تان تمام اصول سئو داخلی رعایت شده باشد. هدف اصلی شما از تولید محتوا فقط و فقط باید رفع نیاز مخاطبان و کاربران تان باشد. طوری که وقتی کسی وارد سایت تان شد و مقاله تان را خواند نیازش برطرف شود.

ممنون که با ما همراه بودید