آیا لینک no follow بر سئو تأثیر می‌گذارد؟

تاثیر لینک NO FOLLOW :

در این مطلب در مورد تاثیر لینک NO FOLLOW صحبت خواهیم کرد.اگر مدیر وب هستید، پس بک‌لینک را دوست دارید. و شما به هر فرصتی برای بک‌لینک بله می‌گویید، مثل اینکه اولین قرار شما است. وقتی موفق به دریافت آن می‌شوید، لبخند می‌زنید و همیشه به دنبال راه‌های ایجاد لینک جدید هستید. اما من قصد دارم برای شما یک داستان در مورد پیوندی تعریف کنم که این‌قدر شما را خوشحال نمی‌کند:شخصی مقاله شما را می‌خواند از آن خوشش می‌آید.

آنها با شما تماس گرفتند و گفتند که مقاله شما چقدر جالب است و از وب‌سایت خود به آنها پیوند می‌دهند. شما از غرور می‌ترکید. پس از گذشت چند روز، سرانجام پیوند فعال می‌شود. هنگام بازکردن صفحه برای بررسی لینک، لبخند می‌زنید. وقتی صفحه بارگیری می‌شود، لبخند شما فوراً ازروی صورت پاک می‌شود. این یک nofollow است …

اگر پیوند nofollow بالا را داشته باشید، آیا بر SEO کلی شما تأثیر می‌گذارد؟

و اگر بله، آیا به‌صورت منفی یا مثبت خواهد بود؟

تمام مواردی که باید درباره تأثیر پیوندهای nofollow بر روی وب‌سایت خود بدانید، در مقاله زیر یافت می‌شود. اگر با داستان بالا ارتباط برقرار کنید، من می‌دانم چه احساسی دارید. من همچنین علاقه زیادی به پیوندهای nofollow ندارم. هر زمان که یکی از آنها را می‌گیرم، خیال‌پردازی می‌کنم که چگونه می‌توان این کار را انجام داد. با این‌ حال، به نظر می‌رسد که ما فقط بیشتر آنها را خواهیم دید. زیرا اخیراً نشریات اصلی شروع به افزودن ویژگی rel = “nofollow” به تمام پیوندهای خارجی آنها کرده‌اند. خواه فروشنده پیوند باشید یا فقط مدیر وب باشید، این می‌تواند به‌نوعی بر شما تأثیر بگذارد.

آیا این بدان معناست که در نهایت تمام پیوندها nofollow خواهند بود؟

در مورد ارزش بک لینک شما باید به این نکته توجه داشته باشید که موتورهای جستجو می توانند کیفیت و کمیت را به راحتی اندازه گیری کنند. اما در این بین برای ارزش صفحه خود باید این نکته را به خاطر بسپارید که همیشه نتایج جستجو چنانچه با پیوند های اصلی همراه شود به صورت متفاوت و متناسب همراه باشد. صددرصد می‌تواند خدمات قابل قبولی را به شما ارائه دهد. در این بین شما اگر بک لینک مناسبی را پیدا کنید، فرصتی به دست می آید که در این بین، پیوندها ارزش بسیار بالایی دارند.  صددرصد یک لینک های مناسب می‌تواند در نتایج جستجو برای شما خدمات قابل قبولی را به نمایش بگذارد. البته شاید پیوندهای بینک های متفاوتی برای کاربران با لینک‌های فالو تقریبا ارزش یکسانی داشته باشد. اما تاثیر لینک NO FOLLOW و ویژگی خاصی که برای بک لینک نوفالو وجود دارد باعث می‌شود تا موتور جستجو بتواند پیوند را از یاد ببرد و دنبال نکند.  همچنین این پیوندها باعث می شود تا هیچ گونه پیوندی به سایت دیگر منتقل نشود که معمولا  نظرات، وبلاگ انجمنف اطلاعیه مطبوعاتی و ابزارک ها هر کدام از موارد اینچنینی در بک لینک های نوفالو قرار گرفته است.

لینک Nofollow چیست و تاثیر لینک NO FOLLOW ؟

پیوند nofollow پیوندی است که از نظر حقوقی عبور نمی‌کند یا به وب سایتی که به آن پیوند دارد تضمین نمی‌کند. پیوندها یک عامل رتبه‌بندی برای گوگل هستند، و مانند آرا عمل می‌کنند. وقتی به یک وب‌سایت لینک می‌دهید، به کیفیت آن رأی می‌دهید. اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید ویژگی nofollow را اضافه کنید.

امروزه بسیاری از کاربران شاید با ماهیت اصلی لینک نوفالو آشنا نباشد. اما بهتر است بدانید که یکی از طرح های بسیار رایج در زبان برنامه نویسی html است که می تواند تاثیر خاصی بر روی روی سئو سایت بگذارد که البته برخی از افراد این گونه تصور می کنند که لینک های بالا می‌تواند رتبه سایت را نیز تغییر دهد. چنانچه شما سایت قدرتمندی داشته باشید با وجود لینک های نوفالو نیز می توانید برای رتبه سایت خود شرایط خاصی را فراهم کنید. اینگونه شما به تأثیر غیرمستقیم آن آگاه می شوید البته شما می توانید در بخش نظرات، وبسایت های خبری، پست های مهمان، شبکه های اجتماعی و… لینک نوفالو را به صورت فعال قرار دهید.

به نظر می‌رسد به این شکل است:

احتمالاً قبلاً می‌دانید پیوند nofollow و تاثیر لینک NO FOLLOW چیست. بیشتر مدیران وب این کار را می‌کنند. اما اگرچه ممکن است بدانید که این چیست و چه کاری انجام می‌دهد، اما ممکن است از ابتدا دلیل دقیق اجرای آن را ندانید. این برای درک نکاتی که سعی می‌کنم در مقاله بیان کنم مفید خواهد بود. از زمانی که افراد برای اولین‌بار متوجه شدند پیوندها و متن‌های خاص لنگر می‌توانند به آنها در رتبه‌بندی بهتر در Google کمک کنند، آنها از این عمل سوءاستفاده کرده‌اند. یکی از رایج‌ترین روش‌های اسپم کردن افراد با لینک به وب‌سایت‌های خود، از طریق نظرات بود. بسیاری از وب‌سایت‌ها دارای بخش نظرات هستند، به این معنی که شما می‌توانید به‌سادگی یک نظر و پیوند ارسال کنید و بدون درنظرگرفتن کیفیت یا هدف آن، بلافاصله فعال خواهد شد. اما برچسب nofollow در هرجای دیگر نیز کارکرد، نه فقط در بخش نظرات، بنابراین مردم شروع به استفاده از آن می‌کنند.

اگر ۴ پیوند در صفحه خود داشته باشید، نمره صفحات شما از طریق آن پیوندها به سایر صفحات ۱۰۰٪ / ۴ => 25٪ است. هنگام استفاده از برچسب nofollow در ۳ پیوند، کلیه حقوق صاحبان سهام از طریق پیوند باقیمانده منتقل می‌شود. در سال ۲۰۰۹ گوگل نحوه کار پیوندهای nofollow را تغییر داد، ازاین‌رو اکنون مقدار عبور داده شده تقسیم می‌شود، صرف‌نظر از اینکه پیوند dofollow باشد یا  nofollow. داشتن ۳ پیوند nofollow و ۱ پیوند dofollow فقط ۲۵٪ از کل پتانسیل صفحه را پشت سر می‌گذارد. تنها راه برای به‌دست‌آوردن عدالت بیشتر داشتن پیوندهای کمتر در یک صفحه است.  خوب، بنابراین این منطقی و خوب به نظر می‌رسد.

در مورد ماهیت اصلی لینک نوفالو شامل باید این نکته را به خاطر بسپارید که گوگل هیچ گاه بدون دلیل انواع تگ را درون خود جای نمی دهد و به همین دلیل تأثیر غیرمستقیم  این لینک باعث می‌شود که شما بتوانید به نحو احسن از لینک نوفالو استفاده کنید؛ چرا که حتی برای بالا بردن ترافیک سایت و جلوگیری از کم کردن اعتبار آن وب سایت لینک نوفالو می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. البته محتوای تکراری  صددرصد ضربه ای سنگین را می تواند وارد کند و با استفاده از این لینک می‌توان به راحتی مورد بررسی قرار داد و از تکرار آن جلوگیری  کرد.

اما چرا آن زمان همه ناشران به طور گسترده تمام پیوندهای خارجی خود را به nofollow تغییر می‌دهند؟

چرا آنها فقط از ویژگی nofollow در تبلیغات استفاده نمی‌کنند؟ تاثیر لینک NO FOLLOW

در سال ۲۰۰۵ ، مت کاتس (در آن زمان رئیس اسپم در گوگل) و جیسون شلن (خالق بلاگر) تصمیم گرفتند ویژگی جدیدی را برای برچسب هرزنامه نظر، به برچسب <a> معرفی کنند. از نظر فنی، پیوندهایی که با مشخصه nofollow مشخص شده‌اند دیگر رأی نمی‌دهند. آنها فقط مانند پورتال عمل می‌کنند، زیرا هنوز هم می‌توان روی آنها کلیک کرد. اکنون اکثر سیستم‌عامل‌ها به طور پیش‌فرض پیوندهای nofollow را در بخش نظرات ارائه می‌دهند.

معمولا از لینک های نوفالو برای وب‌سایت‌هایی که اعتبار پایین‌تری دارد و یا فروش آن به شرکت وابسته است می توان استفاده نمودتا کاهش رتبه در گوگل مواجه آشکار نشود البته بهتر است همیشه از لینک های نوفالو زمانی استفاده شود که تبلیغات حمایت شده دارند یا از لینک های وابسته استفاده کنند. اینگونه باعث می‌شود که اعتبار وب‌سایت نیز افزایش پیدا کند. برای محتوای کم کیفیت نیز می توان به شکل جدی از لینک های نوفالو استفاده نمود که البته همانند هک می توان  مورد استفاده قرار گیرد.

لینک نوفالو

چرا ناشران به پیوندهای Nofollow روی می‌آورند؟

پاسخ این سؤال (احتمالاً) “به دلیل ترس” است. می‌بینید، وب اسپم تنها راهی نیست که افراد می‌توانند بر رتبه‌بندی تأثیر بگذارند. پیوندهای پولی نیز وجود دارد. پیوندهای پولی برای Google چندان مناسب نیستند، زیرا اثبات طبیعی یا انگیزه داشتن پیوند کار را دشوار می‌کند. اما پیوندهای پولی هسته اصلی تبلیغات هستند، بنابراین Google نمی‌تواند کاملاً برخلاف دستورالعمل‌های خود این کار را انجام دهد. در عوض، آنها برخلاف دستورالعمل‌های خود پیوندهای پرداختی dofollow ایجاد کردند. در ابتدا، هنگام بررسی صفحه رسمی Google در مورد پیوندهای پولی، ممکن است شما را گیج کند زیرا در این صفحه عنوان شده است که فقط تبلیغات PPC می‌تواند با ادامه استفاده از پرونده روبرو شود. بااین‌حال، جان مولر از گوگل تأیید کرد که هر پیوند پولی تا زمانی که دارای ویژگی nofollow باشد، خوب است و بنابراین نتیجه می گیریم از تاثیر لینک NO FOLLOW نمی توانیم چشم پوشی کنیم.

اکنون ممکن است فکر کنید که شخصی که مجازات می‌شود سایتی است که پیوندها را ایجاد می‌کند، درست است؟

خوب، در واقع، هر دو طرف می‌توانند آسیب ببینند.

اگر می‌خواهید برای قراردادن پیوندی پول بپذیرید و وانمود کنید که طبیعی است، به وب آسیب می‌رسانید و Google نیز شما را جریمه می‌کند. اگر ناشران برتر مانند “هافینگتون پست” را در Fiverr جستجو کنید، بلافاصله می‌توانید ببینید که بازار فروش پیوند در این نوع وب‌سایت‌ها چقدر گسترده است. نظارت بر تمام ویراستاران و اثبات پرداخت بودن پیوند تقریباً غیرممکن است، ازاین‌رو از اینکه Google از آنها مجازات شود، ناشران بیشتری شروع به افزودن ویژگی nofollow به تمام پیوندهای خارجی آنها می‌کنند. این ممکن است مشکل را برای ناشر برطرف کند … اما در دنیای موتورهای جستجوگر و جستجوگر مسائل زیادی ایجاد می‌کند.

پیوندهای پولی شاید بازدهی آنچنان زیادی نتواند از خود برجای بگذارد؛ چرا که در حوزه تبلیغات شما اگر از تبلیغات کلیکی استفاده کنید باید به مزایا و معایب آن به شکل چشمگیری توجه کنید. اما گوگل با استفاده از لینک های نوفالو توانسته پیوند قابل قبول و عمیقی را به وجود آورد، که این پیوند ویژگی های خاص خود را می تواند در برابر پیوند پولی به نمایش بگذارد.

مشکل با پیوندهای Nofollow

ممکن است فکر کنید با رشد اینترنت و محبوبیت هرچه بیشتر سئو، مفهوم رأی دادن یا رأی ندادن نیز رایج نخواهد بود و مردم تمایلی به رأی دادن ندارند. خوب، در واقع ، بسیاری از پیوندها dofollow هستند. پیوندهای Nofollow درصد بسیار کمی از کل پیوندهای موجود در وب را نشان می‌دهد و اکنون بیش از ۱۰ سال است که وجود دارد. حتی خود مت کاتس نیز چنین چیزی را می‌گوید. اگر نمایه پیوند شما طبیعی است، احتمالاً تعداد پیوندهای غیر دنبال‌کننده کمتری نیز خواهید داشت. احتمال بیشتری وجود دارد که یک نمایه پیوند غیرطبیعی پیوندهای dofollow بیشتری داشته باشد، زیرا مدیران وب آنها سعی می‌کنند تعداد بیشتری از آنها را ایجاد کنند. در اینجا مثالی از تجزیه‌وتحلیل ما روی پیوندهای ناخواسته یک صفحه آورده شده است که فقط پیوندهای dofollow به آن را دارد (خوشه سمت راست، فقط با خطوط آبی). سایه‌دار، درسته؟ بنابراین پیوندهای dofollow در حد پیوندهای طبیعی هنوز استاندارد هستند. اما همان‌طور که تحلیل بالا نشان می‌دهد، بیشتر و بیشتر ناشران اصلی شروع به تغییر در nofollow می‌کنند. این قطعاً می‌تواند ناشران کوچک‌تر و مدیران وب را نیز تحت تأثیر قرار دهد تا شروع به انجام این کار کنند.

رای دادن یکی از قابلیت‌های اصلی است در سئو گوگل است که در این میان لینک های نوفالو می تواند پیوندهای موجود در وب سایت را در قالب رای دادن دنبال کنند چنان نمایی بتواند به صورت کاملاً طبیعی اساس کار خود را رعایت کند. پیوند های نو فالو تاثیر بالایی ندارند. به همین دلیل است که استاندارد پیوندهای را فالو را تا این حد برای تجزیه تحلیل با راهکاری قابل قبول در نظر می گیرند و می توانید تغییرات را برای شروع کار لینک های نوفالو مشخص کنید.

همیشه دلایل مختلفی برای استفاده از لینک های نوفالو وجود دارد که شما باید بدانید که حتی برای خنثی کردن اسپمر ها و همچنین جلوگیری از کم شدن اعتبار سایت و پرهیز از انواع لینک های تکراری شما بهتر است از این نوع لینک های پربازده نیز استفاده کنید به همین ترتیب صددرصد می توانید به ارتقاء وب سایت خود نیز در سئو بیندیشید.

سوئیچ می‌تواند عواقب بزرگی به همراه داشته باشد. تاکنون، همه ما به طور پیش‌فرض رأی می‌دهیم که به شخصی پیوند برقرار کنیم و باید با دقت انتخاب کنیم که به چه کسی رأی نمی‌دهیم. چه پیوندی بدهیم و چه در حال ساختن پیوندی هستیم، nofollow را برای خود اضافه می کنیم نه اینکه پرچم هرزنامه را بلند کنی  اما اگر همه چیز برعکس باشد و هیچ‌کس به طور پیش‌فرض از پیوند عبور نکند، باید به طور خاص انتخاب کنیم که چه کسی رأی خود را ارسال کند. من نمی‌گویم آنها هرگز نمی‌خواهند به وب‌سایت‌های دیگر پیوند دهند، اما عامل منفی بسیار مؤثرتر است:

من ترجیح می‌دهم پیوند را دنبال نکنم تا مطمئن شوم مجازات نمی‌شوم، تا اینکه رأی بدهم به شخصی.

ساختار های متفاوتی وجود دارد که برخی از افراد از آن می‌توانند به نحو احسن استفاده کنند. اما در این بین شما باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی ممکن است لینک های پیوند نوفالو را دنبال نکنند. اما فرایند رای دادن را نیز یک از راهکار مناسب در نظر بگیرند این عامل منفی باعث می‌شود تا لینک های نوفالو نتواند بازدهی خود را به نمایش بگذارد.

مشکل با پیوندهای Nofollow

پیوندهای Nofollow واقعاً وب را به مکان بهتری تبدیل نمی‌کنند

مردم هنوز بیشتر از اینکه به کاربران خود اهمیت دهند، به پول اهمیت می‌دهند. کسی در تلاش است پیوندی بفروشد ، اما به دلیل تعهد آنها به این دستورالعمل ها و تجربه کاربرانشان ، باید این کار ممنوع باشد. در واقع صفحه فرود اشتباه لینک را ارسال کرده است، و به نظر می‌رسد که مدیر وب‌سایت مشکلی با اضافه‌کردن پیوند بیمه به پست پخت کیک نداشته است. اگر این‌قدر به خواننده‌های خود اهمیت می‌دادید، قراردادن پیوند یک شرکت بیمه روی پست پخت کیک را نمی‌پذیرید، خواه این کار را دنبال کنید یا غیرفعال کنید.

برای رضایت بیشتر کاربران باید از لینک های پولی و پیوند های آن جلوگیری به عمل آید؛ چرا که صفحه فرود نمی توانند لینک مناسب را به خوبی دریافت کند و به همین دلیل مشکلات خاصی در هنگام پیوند های گوناگون به وجود می‌آید که این امر خود نشانه عدم توجه به درخواست کاربران و مشتریان است.

ساختار لینک سازی بر اساس لینک های نوفالو باعث می شود که وب سایت بتواند حالت طبیعی خود را حفظ کند و به همین دلیل تاثیر مستقیم لینک های نوفالو باعث می‌شود تا سایت ها بتوانند به واسطه این نوع تبلیغات به نقش حیاتی و مهم آن پی ببرند. همچنین به واسطه این لینک می توان به صورت چشمگیری تاثیر افزایش ترافیک سایت را برای سئو تشخیص داد؛ چرا که با دریافت از سایت های مرجع به راحتی اعتبار سایت را افزایش می دهند و چنانچه قصد دارید برای بالابردن ترافیک سایت قدمی بردارید، از انجمن ها برای این کار کمک بگیرید و به همین دلیل است که این ترافیک هدفمند باعث می شود تا شما به کمک لینک نوفالو به جذب ترافیک بپردازید.

پیوندهای Nofollow کار را پیچیده‌تر می‌کنند

در حقیقت این برای بچه‌های خوب حتی پیچیده‌تر است زیرا اگر می‌خواهید پیوندی را دنبال کنید، ممکن است اکنون Google فکر کند که برای آن پول پرداخت شده‌اید. همان‌طور که گفتم، این یکی از دلایلی است که ناشران تمام پیوندها را غیرفعال می‌کنند، فقط برای اطمینان از اینکه مورد پیوند آنها مشکوک نیست. پیوندهای nofollow واقعی نیز می‌توانند با پیوندهای هرزنامه مخلوط شوند. ازآنجاکه آنها از نظر تئوری هیچ عدالت را تصویب نمی‌کنند، مردم وقتی می‌خواهند از آنها رد شوند گیج می‌شوند.

عمدتا برخی از افراد ممکن ات با این سوال رو به رو شوند که لینک های نوفالو ممکن است تاثیری بر روی رتبه سایت بپذاردیا خیر؟

در این بین شاید به دلیل اینکه نمی توان لینک نوفالو را به صورت واضح در نظر گرفته برخی از کاربران را دچار سردگمی کنند و یا حتی برخی برای اینکه مجازات نشوند از لینک های نوفالو استفاده نمی‌کنند و به همین دلیل است که ویژگی های این لینک مقداری پیچیده است.

برخی از سایت هایی که در صفحات اول گوگل وجود دارند شاید از لینک های نوفالو بسیار کمتر استفاده کنند و به همین دلیل است که شما این نوع لینک را باید پیچیده در نظر بگیرید؛ چرا که بطور خاص باعث می شود تا رتبه‌بندی بالایی را بتوانید مشاهده کنید. اما در این میان توصیه ما به شما این است که از تاثیر عالی این لینک نیزبه نحو احسن برخوردار شوید و اگر بدانید که چگونه و در چه مکانی شاید از آن باید اتسفاده کنید قطعامهمترین نکته استفاده از آن را متعادل ساختن سایت می دانید.

آیا باید پیوندهای nofollow را رد کنید یا نه؟

همچنین این احتمال وجود دارد که Google در واقع سایتی را دنبال کند که شما نمی‌خواهید آن را تأیید کنید زیرا همان‌طور که آنها اظهار داشتند، پیوندهای nofollow “به‌طورکلی” از ارزش ویژه عبور نمی‌کنند. بنابراین اگر می‌خواهید یک مثال منفی در جایی بیاورید و ویژگی nofollow را اضافه کنید، چه کسی می‌داند، شاید Google آن را بالاتر قرار دهد. ممکن است از خود بپرسید “چرا در ابتدا سایت بدی به آن پیوند داده می‌شود؟ ” خوب، برای تجربه کاربر بدیهی است که اگر بدافزار یا هر چیز دیگری داشته باشد نباید به آن پیوند دهید، اما می‌توانید به آن پیوند دهید تا نمونه منفی چیزی را ارائه دهید. شما نمی‌خواهید آن سایت را تأیید کنید. مثال‌های زیادی در سراسر وب وجود دارد که ثابت می‌کند پیوندهای nofollow به شما در رتبه‌بندی کمک می‌کنند و در نتیجه تاثیر لینک NO FOLLOW را خواهید دید.

استفاده از این نوع لینک باعث می شود تا اثر اسپمر ها بتوانند ساختار خود را از سایت محو کنند؛ چرا که به واسطه لینک های نامناسب بخش نظرات شما نمی توانید تاثیر منفی یک اسپمر را نادیده بگیرید و در این میان بهتر است از لینک نوفالو استفاده کنید و همچنین برای کم کردن اعتبار سایت راهکار های جلوگیری خاصی وجود دارد که استفاده از پیوند نوفالو می تواند بسیار مهم و به صرفه باشد. البته شما اگر از یک  سایت قدرتمند لینک نوفالو را دریافت کنید صددرصد می‌توانید به اعتبار سایت خود اضافه کنید .

نباید فرایند جلوگیری از تکرار را نادیده گرفت؛ چراکه با استفاده از از لینک نوفالو شما میتوانید انکر تکست متفاوتی را ایجاد کنید و این گونه از تکرار به نحو احسن جلوگیری می کنید. حتی لینک های خروجی در وبسایت ها باعث می شود تا استفاده از نوفالو نیز فرایند مهمی به حساب آید. برای جلوگیری از جریمه و کسب اعتماد لینک انفالو باعث می شود تا رتبه سال بتواند افزایش پیدا کرده و جریمه گوگل شامل سایت نشود.

نتیجه تاثیر لینک NO FOLLOW

آیا همه پیوندها روزی غیرفعال می‌شوند؟ اگرچه این یک احتمال است، اما بعید به نظر می‌رسد.

حداقل خیلی زود پیوندهای Nofollow ، اگرچه به مبارزه با هرزنامه وب کمک می‌کنند، اما مشکلات کلی بیشتری ایجاد می‌کنند که رسیدگی به آنها دشوار و دشوارتر می‌شود.

گوگل سرانجام باید اقدامی انجام دهد، در غیر این صورت nofollow دیگر هدفی نخواهد داشت و معیار اندازه‌گیری مربوط به موتور جستجو نخواهد بود.

من انتظار دارم در این رهنمودها چیزی در مورد چگونگی “عدم دنبال‌کردن” لینک‌های خروجی در وب‌سایت ایده خوبی نباشد، زیرا به طور طبیعی جریان را به سایت‌هایی که شایسته آن هستند منتقل نمی‌کند، و عمداً اینترنت را دچار نقص می‌کند.

چه کسی می‌داند، شاید یک روز حتی مجازات غیرمستقیم انبوه باشد.

چیزی که من در واقع می‌خواهم بگویم این است که شما نباید تا آنجا که می‌توانید پیوندها را دنبال نکنید.

تمرکز خود را بر روی ایجاد اتصالات بگذارید.

این می‌تواند بهترین راه برای پیروزی بلندمدت باشد!

همانگونه که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد لینک های نو فالو نیز می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روی رتبه سایت بگذارد و تاثیر به صورت مستقیم مشخص نمی‌شود و شما یک تأثیر غیرمستقیم را باید در نظر بگیرید؛ چراکه برای رفع هرزنامه صددرصد پیوندهای نوفالو بسیار مهم و  کلیدی عملکرد خود را می تواند نشان دهد که اینچنین شما هدف اصلی پیوند و لینک نوفالو را مشاهده می کنید.

استفاده از لینک نوفالو باعث می شود تا ساختن لینک سازی بتواند بسیار طبیعی جلوه کند و مهمتر از همه بر روی لینک نوفالو شما تاثیرات قابل قبولی را به نمایش بگذارد و به همین دلیل است که با افزایش رتبه سایت رو به رو می شوید و در نظر بگیرید که انواع لینک نوفالو برای زمانی که از انجمن ها اتسفاده می کنید وگفتگو صورت می گیرد شاید برخی از اسپمرهاحمله کنند، به این دلیل که انجمن ها از بسیاری از فروم ها شاید لینک خروجی خود را فالو کنند؛ چرا که در زمان گفتگو لینک ها می تواند به صورت مختلف مورد استفاده قرار گیرد. صد در صد همانگونه که گفته شد لینک های نو فالو می تواند انواع اسپمرهای ایجاد شده را نابود کند و این چنین سایت را از انواع مشکل اینچنینی دور می کند.

امیدوارم با خواندن این مقاله ازتاثیر لینک NO FOLLOW آگاهی پیدا کرده باشید.

لینک نوفالو چیست؟

پیوند nofollow پیوندی است که از نظر حقوقی عبور نمی‌کند یا به وب سایتی که به آن پیوند دارد تضمین نمی‌کند. پیوندها یک عامل رتبه‌بندی برای گوگل هستند، و مانند آرا عمل می‌کنند. وقتی به یک وب‌سایت لینک می‌دهید، به کیفیت آن رأی می‌دهید. اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید ویژگی nofollow را اضافه کنید.

آیا باید پیوندهای nofollow را رد کنید یا نه؟

این احتمال وجود دارد که Google در واقع سایتی را دنبال کند که شما نمی‌خواهید آن را تأیید کنید زیرا همان‌طور که آنها اظهار داشتند، پیوندهای nofollow “به‌طورکلی” از ارزش ویژه عبور نمی‌کنند. بنابراین اگر می‌خواهید یک مثال منفی در جایی بیاورید و ویژگی nofollow را اضافه کنید، چه کسی می‌داند، شاید Google آن را بالاتر قرار دهد. ممکن است از خود بپرسید “چرا در ابتدا سایت بدی به آن پیوند داده می‌شود؟ ” خوب، برای تجربه کاربر بدیهی است که اگر بدافزار یا هر چیز دیگری داشته باشد نباید به آن پیوند دهید، اما می‌توانید به آن پیوند دهید تا نمونه منفی چیزی را ارائه دهید. شما نمی‌خواهید آن سایت را تأیید کنید. مثال‌های زیادی در سراسر وب وجود دارد که ثابت می‌کند پیوندهای nofollow به شما در رتبه‌بندی کمک می‌کنند و در نتیجه تاثیر لینک NO FOLLOW را خواهید دید.

استفاده از این نوع لینک باعث می شود تا اثر اسپمر ها بتوانند ساختار خود را از سایت محو کنند؛ چرا که به واسطه لینک های نامناسب بخش نظرات شما نمی توانید تاثیر منفی یک اسپمر را نادیده بگیرید و در این میان بهتر است از لینک نوفالو استفاده کنید و همچنین برای کم کردن اعتبار سایت راهکار های جلوگیری خاصی وجود دارد که استفاده از پیوند نوفالو می تواند بسیار مهم و به صرفه باشد. البته شما اگر از یک  سایت قدرتمند لینک نوفالو را دریافت کنید صددرصد می‌توانید به اعتبار سایت خود اضافه کنید .