خرید بک لینک معتبر

خرید بک لینک معتبر

۷ نکته‌ی مهم که باید قبل از خرید بک لینک معتبر بدانید

خرید بک لینک چیست

بک لینک‌ها لینک‌هایی هستند که سایت‌های دیگر در مقاله‌ها و بخش‌های مختلف به سایت ما می‌دهند و کاربران با کلیک روی آن به صفحه موردنظر در سایت ما منتقل می‌شوند. این کار باعث می‌شود که ربات‌های گوگل بیشتر به سایت ما سر بزنند و مطالب ما را ایندکس کنند، پس در نتیجه روی سئو سایت ما تأثیر مثبت داشته و در رتبه گیری در سایت گوگل به ما کمک زیادی می‌کنند. این کار روشی مؤثر برای بهتر دیده‌شدن است اما اینکه چگونه این کار را انجام بدهیم هم بخش مهمی است. بخشی از آن خرید بک لینک معتبر است که در ادامه کامل به آن می‌پردازیم.

خرید بک لینک معتبر

 

بک لینک‌ها را می‌توان به دو صورت ایجاد کرد: ۱ بک لینک ارگانیک ۲ بک لینک پولی

۱. بک لینک ارگانیک: یکی از راه‌های ایجاد بک لینک ارگانیک توضیح کوتاه و مفیدی از محتوای خودمان در صفحات وبلاگ دیگر و لینک دادن به سایت خودمان است. این کار بهترین نوع بک لینک گیری است و کم‌ترین اسپم را برای سایت ما دارد. اگر نمی‌دانید اسپم چیست اینجا کلیک کنید.

۲.بک لینک پولی: بعضی از سایت‌ها برای قراردادن بک لینک ما مبالغی را دریافت می‌کنند که این مبالغ باتوجه‌به اعتبار سایت آن‌ها متغیر است. عده‌ای از آن‌ها هم با انجام برخی کارها سعی در فریب ما رو دارند که در ادامه به ۱۰ نکته اشاره می‌کنیم که بهترین بک لینک‌ها را خریداری کنیم و رتبه گیری وب سایتمان در گوگل سریع انجام شود. خرید بک لینک‌های پولی عملی بسیار حساس است که اگر نکاتی رو هنگام خرید رعایت نکنیم ممکن است ضررهای جبران نشدنی به سایت ما بزند و گوگل برای همیشه سایت ما را پنالتی کند و از موتور جست‌وجو خارج کند. اگر نمی‌دانید پنالتی شدن در گوگل چیست اینجا کلیک کنید.

در ادامه به ۱۰ نکته مهم هنگام خرید بک لینک اشاره می‌کنیم که با رعایت کردنش می‌توانیم با خیال راحت بک لینک رو بخریم و نتایج فوق‌العاده‌ای در سئو وبسایت بگیریم.

۱. سایت بک لینک باید مرتبط باشد

خرید بک لینک معتبر هنگامی صورت می‌گیرد که که بک لینک شما از سایت مرتبط گرفته شود. برای مثال اگر سایت فروش خودرو دارید نباید بک لینک از سایت گردشگری و تور بگیرید. این کار درگذشته رایج بود ولی ازآنجایی‌که گوگل روزبه‌روز پیشرفته‌تر و باهوش‌تر شده، مثل گذشته نتیجه‌ای در پی ندارد. اما اگر هر دو سایت لینک دهنده و لینک گیرنده موضوعشان فروش خودرو باشد موجب رضایت گوگل می‌شود و هر دو سایت مشتری‌های خوبی جذب می‌کنند.

 

۲. سایت بک لینک باید اعتبار خوبی داشته باشد

علاوه بر مرتبط بودن سایتی که از آن بک لینک می‌گیریم، خرید بک لینک معتبر حتما از سایتی انجام شود که به اندازه لزوم از اعتبار برخوردار باشد. به طور مثال یک سایت خبری که چندان با سایت فروش خودرو مرتبط نیست اما دارای اعتبار زیادی در گوگل است. به‌این‌ترتیب با گرفتن بک لینک از این سایت اعتبار آن سایت هم به سایت ما منتقل می‌شود که در نتایج جست‌وجوی گوگل تأثیر خیلی خوبی دارد. ابزاری که بتونیم اعتبار سایت‌ها رو بررسی کنیم moz.com است. در این سایت آدرس سایت مدنظر رو وارد می‌کنیم و domain authority که نمایش داده می‌شود نشانگر اعتبار آن سایت است. هرچقدر بیشتر بشود بک لینک ما باارزش‌تر می‌شود.

۳. لینک‌های فالو و نو فالو در خرید بک لینک

یکی دیگر از نکات مهم برای گرفتن بک لینک، درنظرگرفتن فالو یا نو فالو بودن آن بک لینک است. اما تفاوت این دو چیست؟ در لینک نو فالو کاربر با کلیک بر روی لینک به صفحه موردنظر انتقال پیدا می‌کند اما ربات‌های گوگل قادربه رفتن به آن سایت نیستند و در نتیجه ایندکس نمی‌کنند، اما در لینک فالو هم ربات‌های گوگل و هم کاربران می‌توانند به صفحه موردنظر انتقال داده بشوند. اما سؤالی که الان پیش می‌آید این است که اگر ما فقط لینک‌های فالو بگیریم کار درستی است؟

جواب خیر است. این کار موجب حساس یا مشکوک شدن ربات‌های گوگل به سایت ما می‌شود که این کار برای آن‌ها غیرطبیعی به نظر می‌رسد. پس داشتن لینک‌های نو فالو هم مفید است برای سئو سایت. علاوه بر طبیعی کردن کار باعث ورود ترافیک به سایت می‌شوند.

۴. انکرتکست

کلمه‌ای را انکرتکست می‌گوییم که لینک به آن داده شده و با کلیک روی آن به صفحه موردنظر می‌رویم. انتخاب این کلمه اهمیت دارد چرا که در نتیجه ایندکس کردن گوگل و کلیک کاربران تأثیر بسیار زیادی داد. این کلمه‌ها می‌توانند کلمه کلیدی، آدرس وبسایت، کلمه کلیدی به همراه متن، نام وبسایت و یا عبارتی مثل (اینجا کلیک کنید).

اگر در استفاده کردن از انکرتکست‌ها دقت کافی به خرج بدهیم، سئوی سایت ما سرعت شگفت انگیزی می‌گیرد. اما چطور باید این موضوع را رعایت کنیم. سایت moz.com لیستی از انکرتکست‌هایی که گوگل برای آن‌ها ارزش زیادی قائل است ارائه کرده. هرچند ۱۰۰ درصد نمی‌توان این آمارها را درست در نظر گرفت، اما اطلاع از آن‌ها خوب است. در زیر به ترتیب محبوبیت برای شما به نمایش گذاشتیم.

۱-متن حاوی نام برند
۲- آدرس
۳- متن عام
۴- متن با موضوع مرتبط
۵- عین کلمه کلیدی

۵. محل قرارگیری لینک

 

لینک‌هایی که داخل محتوا قرار می‌گیرند به‌مراتب بهتر و پر کلیک تر از لینک‌هایی هستند که داخل هدر یا فوتر یا جاهای دیگر قرار می‌گیرند. چرا که مخاطبی که متن را می‌خواند قطعاً علاقه‌ای به دانستن راجع‌به موضوع دارد و احتمال کلیک کردن آن را افزایش می‌دهد. همین مسئله باعث کاهش نرخ پرش کاربر می‌شود و در نتیجه در رتبه گیری سایت ما اثر مثبت دارد.

در نکات بالا ما شرایطی را برای صفحه‌هایی در نظر گرفتیم که بک لینک می‌دهند یا به عبارتی مبدأ هستند. اما صفحات یا وبسایت ما هم باید شرایطی داشته باشد که بک لینک‌ها به بهترین شکل ممکن نتیجه دهند. در ادامه به شرایط وبسایت مقصد می‌پردازیم.

۶. سرعت بالای وبسایت

شما با خرید بک لینک معتبر قسمتی از راه را رفته  اید، اما فقط این کار کافی نیست و باید از بهینه بودن سایت خود هم مطمئن شوید. می‌توانید سرعت وبسایتتان را از سایت gtmtrix.com مشاهده کنید. یکی از خوبی‌های این سایت این است که ایراداتی که در سایت شما وجود دارد و موجب کاهش سرعت سایت می‌شود رو اعلام می‌کند و می‌توانید با اصلاح آن‌ها سرعت سایتتان رو افزایش بدید. علاوه بر این وبسایت‌های دیگری هستند که کار تحلیل سرعت رو انجام می‌دهند، google pagespeed insights یکی از بهترین سایت‌هایی است که این کار رو انجام می‌دهند.

۷. ساختار سایت

یکی از عواملی که باعث می‌شود که ربات گوگل سریع‌تر و بهینه‌تر مطالب را ایندکس کند ساختار سایت به‌صورت سیلو است. این ساختار با ساختارهای سنتی تفاوت‌های بسیاری دارد که از نظر بازدید مخاطب از سایت هم کارآمدتر است. شکل ساختار سیلو و سنتی را در زیر نمایش می‌دهیم:

ساختار سیلو در سایت

یکی از بهترین سایت ها برای خرید بکلینک سایت بک لینک بازاریابی است که با مراجعه به آن می‌توانید بهترین بک لینک را خریداری کنید.

 

با ارزوی موفق برای شما عزیزان

 

 

آموزش بک لینک – مقدماتی – فصل اول